۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اجتماعی » اسلایدر
  • شناسه : 753
  • 05 ژانویه 2021 - 18:29
  • 2214 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : مقدس
برگزاری مراسم نامگذاری بلوار سردار شهید استوار محمودآبادی و رونمایی از نماد سردار شهید سلیمانی در شهرستان کوار

برگزاری مراسم نامگذاری بلوار سردار شهید استوار محمودآبادی و رونمایی از نماد سردار شهید سلیمانی در شهرستان کوار

این مراسم به همت شهرداری و شورای اسلامی شهرستان کوار و به پاس گرامیداشت خدمات صادقانه سردار شهید اسلام حاج رسول استوار محمودآبادی و همرزم شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

به گزارش بهار کوار به نقل از خبرنگار آقای مقدس، همزمان با اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و با حضور امامان جمعه شهرستان کوار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مسئول حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس، اعضای شورای اداری شهرستان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کوار، جمعی از خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و یادگاران دوران دفاع مقدس مراسم نامگذاری بلوار سردار شهید استوار محمود آبادی در شهر کوار برگزار گردید.

🔹 این مراسم به همت شهرداری و شورای اسلامی شهرستان کوار و به پاس گرامیداشت خدمات صادقانه سردار شهید اسلام حاج رسول استوار محمودآبادی و همرزم شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

 رونمایی از نماد سردار شهید سلیمانی در کوار

🔹همچنین در ادامه مراسم از نماد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که در ابتدای بلواری که به نام ایشان مزین شده، نصب گردیده بود نیز رونمایی گردید.

🔹 قابل ذکر است سردار عبدالرسول استوار محمودآبادی، که اصالتا کواری و از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس و هم رزم شهید سردار سلیمانی بود، از ابتدای جوانی و با شروع دفاع مقدس عازم جبهه‌های غرب و جنوب شده و در لشکر ۱۹ فجر و تیپ مستقل ۳۵ امام حسن (ع) به عنوان فرمانده گردان، مسئول اطلاعات و عملیات لشکر، فرمانده تیپ مستقل و… به دفاع از کشور پرداخته و در این عرصه بارها مجروح و مصدوم شیمیایی شد. وی پس از آن نیز در عرصه‌های مختلف از جمله فرماندهی دانشکده علوم وفنون، مسئول آموزش و اطلاعات نیروی زمینی سپاه، مؤسس نیروی ویژه صابرین سپاه، فرمانده قرارگاه مدینه منوره در جنوب کشور و فرماندهی قرارگاه حمزه سیدالشهدا در شمالغرب کشور به دفاع از امنیت کشور پرداخت. پس از آن نیز در عرصه فرهنگی کشور مسئولیت مدارس سپاه را عهده دار و مسئول پیاده‌سازی الگوی طرح تحول و سند چشم انداز نظام آموزشی مدارس کشور شد. وی در دفاع از حریم اهل بیت علیهم‌السلام در مقابل گروه‌های تکفیری دوشادوش سرداران شهید حاج قاسم سلیمانی و حاج حسین همدانی در سوریه و عراق مجاهدت کرد.

🔹 وی در  بامداد ۱۶ آذرماه پس از ۴۰ سال پاسداری و تحمل درد عوارض شیمیایی به درجه رفیع شهادت نائل گشت و شهرداری و شورای اسلامی شهر کوار نیز به پاس مجاهدت ها و خدمات ایشان و زنده نگه داشتن نام این سردار خدمتگزار و گمنام، اقدام به نامگذاری بلوار به نام این شهید گرانقدر در شهر زادگاهش کوار نمود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

11 − 1 =