پیشنهاد سردبیر
پیشنهاد سردبیر

نظــر سنجــی

آرشیو
به نظر شما مهمترین پروژه موردنیاز مردم کوار چیست؟
آخرین عناوین
۲۳ تير ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۶:۲۵
کمبود امکانات ورزشی و وضعیت نابسامان تنها زمین چمن شهرستان، فوتبال کوار را در مسیر سراشیبی قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارکوار، تنها زمین چمن شهرستان کوار وضعیت مناسبی ندارد و همین خرابی چمن باعث شده تا فوتبالیست‌ها و فوتبال آموزان این شهرستان محل مناسبی برای برگزاری مسابقات و تمرینات خود در اختیار نداشته باشند.

در حالی که شهرستان کوار یکی از شهرستان های موفق در زمینه فوتبال در استان می باشد، همچنان از عدم وجود یک زمین چمن مناسب و مجموعه ای ورزشی که از نظر تجهیزات مناسب و در خور ورزشکاران شهرستان باشد، رنج می‌برد.

در سالهای نه چندان دور، همین تنها زمین چمن شهرستان، محلی بود برای برگزاری جام های مختلف فوتبال شهرستان، محلی بود برای برگزاری مسابقات و تمرینات دو تیم کواری فعال در لیگ برتر فارس، محلی بود برای مسابقات تیم کواری فعال در لیگ دسته سه کشور و این استعداد فوق العاده شور و نشاط ویژه ای در بین ورزش دوستان به وجود می آورد، ولی اکنون و طی چند سال گذشته ورزش شهرستان کوار به دفعات با چالش و معضل کمبود امکانات ورزشی و عدم مدیریت مناسب روبرو شده است تا جایی که تیم فوتبال بازرگانی بهادری که در لیگ دسته سوم فوتبال ایران فعالیت می کند به ناچار مسابقات و تمرینات خود را به مجموعه های ورزشی شیراز انتقال داد.

کمبود امکانات ورزشی و وضعیت نابسامان زمین چمن استادیوم انقلاب شهر کوار، فوتبال شهرستان را در مسیر سراشیبی قرار داده است و این امر نهایتا باعث می شود این ورزش نتواند پیشرفت چندانی حاصل کند و در ادامه این وضعیت نامناسب موجب رغبت نداشتن اهالي فوتبال براي فعال سازي اين رشته محبوب می گردد.

در پایان انتظار داريم مسئولان شهرستان توجه ويژه اي براي برون رفت فوتبال شهرستان کوار از وضعيت نامناسب فعلي داشته باشند. متوليان ورزش بايد با ورزشکاران صادق باشند و حرف دل آنان را بشنوند و براي ارتقاي جايگاه ورزش شهرستان با پيش کسوتان ورزشي تعامل کنند.

مطلب مرتبط: زمین فوتبالی که به خارزار تبدیل شد + تصاویر

انتهای پیام/224224مطالب مرتبط :

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نام
نام خانوادگی
پست الکترونیک
موضوع
نظرشما