پیشنهاد سردبیر
پیشنهاد سردبیر

نظــر سنجــی

آرشیو
به نظر شما مهمترین پروژه موردنیاز مردم کوار چیست؟
آخرین عناوین
۲۸ تير ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۶:۱۹
فرماندار شهرستان کوار گفت: بحران آب، در روزهای اخیر تابستان، در شهر کوار جدی است مردم در مصرف آب صرفه جویی کنند.

به گزارش بهارکوار به نقل از روابط عمومی فرمانداری کوار، داریوش دهقان در این رابطه اظهارداشت: وضعیت بحرانی آب شهر کوار به بدلیل کمبود آب شرب، جیره بندی شده است.

وی گفت: طبق جیره بندی شهر به دو قسمت تقسیم و یک قسمت آب شرب وصل می باشد و قسمت دیگر متاسفانه  با تانکر آبرسانی می شود .

فرماندار کوار افزود: وضعیت کمبود آب در شهر کوار نیازمند اقدام جدی مسئولان استانی و کشوری می باشد.
دهقان عنوان کرد: امسال برای جلوگیری از این بحران دو حلقه چاه آب به شبکه آب رسانی شهر کوار اضافه شد اما متاسفانه با افت این چاه ها جوابگو آب شرب شهر نبوده است.

این مقام مسئول تاکید کرد: مردم درخواست حل این معضل بسیار مهم و حیاتی را دارند و منتظر عنایت و توجه خاص مسئولان در رابطه با مشکل آب  شهر کوار می باشند.

فرماندار کوار گفت: برای برون رفت از این بحران اقدام به تصویب 2 حلقه چاه آب شرب نموده  که یک حلقه چاه آب به اتمام رسیده که در حال انجام خط انتقال و برق رسانی می باشد بزودی وارد مدار آبرسانی شهری می شود و حفر دیگر حلقه چاه آب به دلیل کمبود اعتبار هنوز اجرایی نشده است.

داریوش دهقان خطاب به مردم شهر کوار اظهار داشت: شهر کوار بحران شدید کمبود آب را دارد که در اینجا از همشهریان تقاضا دارم با صرف جویی و ایجاد منبع ذخیره آب برای حل مشکل کمک نمایند.

وی در پایان یادآور شد برای بلند مدت با برنامه ریزی های صورت گرفته با اتمام سد میرزای شیرازی در شهرستان آب شرب شهر کوار از طریق این سد تامین خواهد شد.

 مطالب مرتبط :

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نام
نام خانوادگی
پست الکترونیک
موضوع
نظرشما