پیشنهاد سردبیر
پیشنهاد سردبیر

نظــر سنجــی

آرشیو
به نظر شما مهمترین پروژه موردنیاز مردم کوار چیست؟
آخرین عناوین
۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۰:۳۵:۳۳
شما هم می‌توانید خبرنگار و عکاس پایگاه اطلاع رسانی بهارکوار باشید؛ کافی است گوشی همراه خود را به دست بگیرید و با توجه رویدادهای پیرامون خود از موضوعات مختلف عکاسی و برای ما ارسال کنید تا با ذکر نام خودتان منتشر شود.

با توجه به رایج شدن استفاده از دوربین های عکاسی و تلفن های همراه که قادر به عکاسی با کیفیت بسیار مطلوب است، بسیاری از مردم امکان عکاسی از رویدادهای مختلفی را در زمینه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، هنری، ورزشی و ... پیدا می کنند.

در همین راستا پایگاه خبری تحلیلی بهارکوار به عنوان بروزترین رسانه اطلاع رسانی اینترنتی دارای مجوز شهرستان کوار، با هدف پوشش اخبار و تصاویر روستاها و بخش های تابعه شهرستان کوار از همه علاقه مندان به خبرنگاری و عکاسی دعوت می کند به عنوان خبرنگار و عکاس افتخاری بهارکوار مطالب و آثارشان را جهت انتشار در این پایگاه به روش هایی که در ادامه ذکر می شود ارسال کنند تا بعد از بررسی با ذکر نام آنها منتشر شود.

تصاویر و اخبار مورد نظر می تواند مربوط به وقایع مختلفی در زمینه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، هنری و ... باشد.

همچنین مدیریت این پایگاه از کلیه عزیزان و صاحب نظرانی که دستی بر قلم دارند دعوت می کند تا با نوشته ها و یادداشت های خود در زمینه های مختلف یارگیر ما باشند. بهتر است یادداشت ها در مورد مسائل شهرستان و یا مباحث کلان فرهنگی و اجتماعی باشد.

تصاویر و اخبار بایستی اولین بار جهت انتشار در پایگاه خبری تحلیلی بهارکوار ارسال شده و قبلا در دیگر رسانه های مکتوب و مجازی منتشر نشده باشد.

علاقه‌مندان می توانند آثارشان را به آدرس پست الکترونیک Lotfian85@gmail.com و یا از طریق نرم افزارهای واتس آپ یا تلگرام به شماره همراه 09178991884 همراه با مشخصات فردی خود ارسال کنند تا بعد از "بررسی" با ذکر نامشان در بهارکوار منتشر شود.

 مطالب مرتبط :

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نام
نام خانوادگی
پست الکترونیک
موضوع
نظرشما