پیشنهاد سردبیر
پیشنهاد سردبیر

نظــر سنجــی

آرشیو
به نظر شما مهمترین پروژه موردنیاز مردم کوار چیست؟
آخرین عناوین
۲ شهريور ۱۳۹۴ - ۸:۰۲:۵۷
مدیریت بهارکوار آمادگی خود را جهت پذیرش و انتشار مطالب افراد در قالب مقاله، یادداشت و تحلیل اعلام می کند.

از آنجا که تضارب اندیشه و سلایق مختلف در رسانه، از شاخصه های جریان آزاد اطلاع رسانی است، پایگاه خبری تحلیلی بهارکوار به عنوان رسانه ای مستقل، در راستای تحقق این اهداف، آمادگی خود را جهت پذیرش و انتشار مطالب افراد در قالب مقاله، یادداشت و تحلیل اعلام می کند.

 

مخاطبین بهارکوار می توانند مطالب و یادداشت های خود را در زمینه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، ورزشی، هنری و ... در اختیار مدیریت بهارکوار قرار دهند تا در قسمت های مختلف سایت و به نام خودشان منتشر گردد، البته بهتر است یادداشت ها و مطالب در مورد مسائل شهرستان و یا مباحث کلان فرهنگی و اجتماعی باشد.

 

گفتنی است بسته به محتوا و اهمیت مطالب، مطالب ارسالی در ستون های نقد و نظر، آخرین عناوین و یا حتی در قسمت مطالب اصلی سایت قرار خواهد گرفت.

 

شایان ذکر است مطالب انتشاریافته از افراد در رسانه های مکتوب یا فضای مجازی "خارج از شهرستان کوار" مورد پذیرش بهارکوار نمی باشد و مطالب موردنظر می بایست برای اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی بهارکوار انتشار یابد و البته انتشار مطلب در وبلاگ یا سایت شخصی فرد بلامانع است.

 

مبرهن است که اخبار، مطالب و یادداشت هایی که از نظر کیفیت نگارشی و تحلیلی در حد مناسبی نیستند و یا در آن رعایت ادب، صداقت و مسائل حقوقی مرتبط با جرائم مطبوعاتی نشده است، منتشر نخواهند شد.

 

بدیهی است که آنچه به نقل از کاربران محترم منتشر می شود، الزاماً دیدگاه رسمی پایگاه خبری تحلیلی بهارکوار نیست و تنها در راستای تضارب آرا و اندیشه ها منتشر می شود و مسئولیت حقوقی مطالب به عهده نویسنده مطلب می باشد و مدیریت بهارکوار مسئولیتی در این خصوص ندارد.

 

علاقه‌مندان می توانند مطالب خود را به همراه مشخصات فردی (و در صورت تمایل عکس شخصی)، به آدرس پست الکترونیکLotfian85@gmail.com   و یا از طریق نرم افزارهای پیام رسان واتس آپ و تلگرام به شماره 09178991884 ارسال کنند تا بعد از "بررسی" با ذکر نامشان در بهارکوار منتشر شود.

 

شماره تماس ارتباط با مدیریت بهارکوار: 09178991884مطالب مرتبط :

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نام
نام خانوادگی
پست الکترونیک
موضوع
نظرشما