پیشنهاد سردبیر
پیشنهاد سردبیر

نظــر سنجــی

آرشیو
به نظر شما مهمترین پروژه موردنیاز مردم کوار چیست؟
آخرین عناوین
۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۶:۳۰
مسئولین خود نیز به این امر واقف‌اند که در این برهه از زمان که اکثر شرکت ها مشکلات اقتصادی دارند، کسانی که با عشق و علاقه این جوانان را حمایت می کنند باید به نحوی مورد تقدیر قرار گیرند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارکوار، از هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال فارس، تیم المهدی اکبرآبادکوار مهمان پرسپولیس جهرم بود، روزی که سردترین روز لقب گرفت و بازیکنان کواری باید یکی از مهمترین بازیهای خود را انجام می دادند و حساسیت این مسابقه چنان زیاد بود که بازیکنان، سرمای طاقت فرسای 4 درجه زیر صفر را فراموش کرده و عزم خود را جزم کردند که حداکثر امتیاز را از جهرمی ها گرفته و مکان امنی را در جدول مسابقات استان فارس برای خود دست و پا کنند. تیمی که یک هفته ناآرام را پشت سر گذاشته و با سرمربی خود آقای ایوب شریفی، قطع رابطه کرده بود و بارندگی های خوب هفته گذشته و لغو تمرینات باعث شده بود کمتر کسی فکر این را هم بکند که بچه های باغیرت کواری و شیرازی تیم بتوانند از این مسابقه سربلند بیرون بیایند.

 

در این مسابقه هدایت تیم به عهده جهانبخش سلیمی بود و تیم المهدی با سیستمی جدید پا به میدان گذاشت و با تمرکز بازیکنان و میدان داری، توانستند با حداکثر امتیاز به کوار بازگردند.

 

این مسابقه زیبایی‌هایی همچون گل حسن صالح بازیکن شیرازی المهدی از روی ضربه ایستگاهی به همراه داشت و بازی دقایق پایانی بهنام رحمتی، دفاع جانانه مدافعینی همچون رسول صفری، پیمان ناصری، علی قربانزادگان، محمدعلی شفیعی و توپ گردان‌هایی همچون مختار رشیدزادگان، حمیدرضا بابایی، سجاد علیپور و مهاجمی چون رضا فرهادی و دو جوان آینده دار کواری به نامهای علی رنجبر سنجانکی و مهدی گرگین که در این مسابقه نهایت تلاش خود را انجام دادند، می توان به نیکی یاد کرد. در ضمن جوان جویای نام، فرجام راستی نیز یکی از دروازه بان‌های آینده دار شهرستان خواهد بود که در کنار رحمتی باتجربه تمرینات خوبی را پشت سر می گذارد و منتظر فرصتی است که به تیم المهدی یاری رساند.

 

درباره مسابقات آتی و شرایط تیم با جهانبخش سلیمی سرمربی جدید المهدی، گفتگویی ترتیب داده‌ایم که ماحصل آن را به عرض می رسانیم:

 

قبل از هر چیز باید تشکر ویژه ای از آقای ایوب شریفی مربی باتعصب المهدی داشته باشم که با وجود بیماری سختی که داشت تا اینجای کار به این تیم کمک کرد و من بعنوان یک شاگرد امیدوارم که بتوانم با کمک دوستان و بازیکنان متعصب، روند خوبی را برای تیم دنبال کنیم.

 

ما چهار مسابقه حساس و سخت پیش رو داریم که سه تا از آنها رده های اول تا سوم و دیگری رده پنجم هستند و با توجه به اینکه امتیازات نزدیک بهم هستند و امسال سه تیم سقوط خواهند کرد مسابقات از حساسیت بالایی برخوردار می باشد و ما امسال باید تمام فکرمان را برای نگه داشتن تیم بگذاریم تا ان شا الله در سالهای آتی بتوانیم نتایج بهتری کسب کنیم.

 

من در چند مسابقه پیش رو از آقایان حبیب نیکنام، ابراهیم پروری، محمود لطفی، علی کشاورز صدیق و عبدالرضا سلیمی کمک خواهم گرفت تا با همفکری بتوانیم تیم را نگه داریم و از بازیکنانی که در ابتدای فصل با این تیم بودند و به دلایلی نتوانستند تیم را همراهی کنند تقاضا دارم که بدور از هیچگونه مسائلی به تیم ملحق شوند و ان شا الله که بتوانند به تیم کمک کنند.

 

همچنین همین‌جا از آقای محمدعلی رحمانی مدیرعامل تیم المهدی که با مشکلات زیادی که دارند توانسته اند تا اینجای کار این جوانان را حمایت کنند تشکر و قدردانی کنم و امیدوارم که مسئولین قدر اینطور اشخاص را دانسته و با آنها همکاری نمایند و مسئولین خود نیز به این امر واقف‌اند که در این برهه از زمان که همه مشکلات اقتصادی دارند، کسانی که با عشق و علاقه این جوانان را حمایت می کنند باید به نحوی مورد تقدیر قرار گیرند.

 

مسابقه بعدی المهدی کوار با تیم دوم جدول یعنی شهید باقری گویم می باشد که این تیم سرمایه گذاری زیادی در این دوره کرده است و با گماشتن محمد عباسی به عنوان سرمربی و بکار گرفتن بازیکنان لیگ‌های دسته دو و سه کشور امیدوار به صعود به لیگ زیر گروه کشوری می باشد. این مسابقه به میزبانی المهدی خواهد بود که به احتمال زیاد روز شنبه آینده در شهر خفر برگزار می‌شود.

 

از سایت بهارکوار بخاطر اهمیتی که به تیمهای ورزشی به خصوص المهدی دارد و همیشه با نشر اخبار ورزشی کوار، مردم را نسبت به امر ورزش در جامعه واقف می‌سازد تقدیر و تشکر می‌کنم و از جناب آقای محمدی مدیر نشریه پارسه نیز کمال تشکر دارم و به ایشان هم یک خسته نباشید جانانه می گویم که با زحمات فراوان و مشکل اقتصادی زیاد و احتمالاً عدم حمایت، توانسته است در چند سال اخیر این نشریه را به جامعه کوار تقدیم کند و امیدوارم که حمایت خود را از ورزش کوار ادامه دهند.مطالب مرتبط :

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نام
نام خانوادگی
پست الکترونیک
موضوع
نظرشما