پیشنهاد سردبیر
پیشنهاد سردبیر

نظــر سنجــی

آرشیو
به نظر شما مهمترین پروژه موردنیاز مردم کوار چیست؟
آخرین عناوین
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴:۳۸
شهرستان کوار دارای ظرفیت‌ها و توانمندی‌های ویژه‌ای در بخش ورزش می باشد و ظرفیت‌های اقتصادی فراوانی دارد اما تاکنون از آن‌ها استفاده نشده و به همین علت اسپانسر مناسبی برای ورزش در این شهرستان وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارکوار، امروزه ورزش حرفه‌ای به امری پرخرج برای ورزشکاران تبدیل شده است و در بسیاری از کشورها صنایع، شرکت‌ها و افرادی هستند که با حمایت از ورزشکاران، ضمن رفع دغدغه‌های مالی این قشر با ایجاد زمینه های تبلیغاتی و بازاریابی، موجبات سودآوری خویش را نیز فراهم می‌کنند.

 

از آنجا که سیستم دولتی به تنهایی قادر به تامین همه هزینه های ورزش نیست، در سالیان گذشته مشوق‌هایی برای صاحبان صنایع و شرکت‌ها در نظر گرفته شد تا بخشی از مالیات خود را صرف ورزش کرده و با حمایت از ورزشکاران و باشگاه های ورزشی، از تخفیفات مالیاتی برخوردار شوند، قانونی که گویا در سالیان اخیر رنگ باخته است و حداقل در شهرستان کوار خبری از آن نیست.

 

شهرستان کوار علاوه بر استعدادهای ورزشی، از ظرفیت های اقتصادی مناسبی برخوردار است و در هر نقطه از این شهرستان، فعالیت اقتصادی خاصی در جریان است و جا دارد مسئولین شهرستان ضمن تسهیل در روند سرمایه‌گذاری شرکت‌های مشمول این طرح در امر ورزش، نسبت به تشویق دیگر فعالین اقتصادی، جهت حمایت از ورزشکاران اقدام کنند.

اسپانسر مالی؛ مهمترین دغدغه این روزهای ورزشکاران کوارمطالب مرتبط :

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نام
نام خانوادگی
پست الکترونیک
موضوع
نظرشما