پیشنهاد سردبیر
پیشنهاد سردبیر

نظــر سنجــی

آرشیو
به نظر شما مهمترین پروژه موردنیاز مردم کوار چیست؟
آخرین عناوین
۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۷:۲۷:۰۲
حجت الاسلام آقایی گفت: همیشه مهمترین تأثیر و نقش را در معرفی هر شهرستان و منطقه ای رسانه ها بر عهده دارند.

به گزارش بهارکوار به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد نماز جمعه شهرستان کوار حجت الاسلام مهدی آقایی امام جمعه کوار در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به در پیش بودن روز خبرنگار و تبریک این روز به خبرنگاران شهرستان گفت: این شما هستید که این شهرستان را به دنیای بیرون معرفی می کنید و قلم شماست که فرهنگ و آداب و رسوم این مردم عزیز را به دیگران معرفی می کند. در هر کجای دنیا کسی اگر بخواهد از کوار نامی بشنود و ببیند، قلم شماست که این معرفت را ایجاد می کند. لذا اهمیت شغل شما و رسالت شما ایجاب می کند که ان شاء الله توجه ویژه داشته باشید به رویکردهای خودتان و ان شاء الله نیت خالصانه ای که دارید، هدف، تعالی و رشد این شهرستان هم به لحاظ معنوی و هم به لحاظ مادی و عمرانی باشد.

 

امام جمعه کوار افزود: از مسئولین عزیزمان هم تقاضا دارم نسبت به جایگاه خطیر این عزیزان توجه ویژه داشته باشند، بسترهای مورد نیاز این عزیزان حداقل هایی است که توقع می رود مسئولین عزیز با عنایتی که دارند به جهت اثری که این قشر عزیزمان در شهرستان دارند ان شاء الله عنایت فرمایند.

 

حجت الاسلام آقایی در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت حرم شهدای گمنام شهرستان اشاره کرد و گفت: چند سالی است به جهت راکد بودن وضعیت هیأت امناء این مجموعه ما شاهد استفاده حداقلی از این ظرفیت عمیق در شهرستانمان هستیم و امیدواریم ان شاء الله با شکل گیری هیأت امناء و قوت گرفتن بخش اجرایی این مجموعه شاهد تحول عظیم در این مکان باشیم.

 

امام جمعه کوار گریزی هم به مسئله پروژه بیمارستان کوار داشت و گفت: امیدواریم همینطور که مسئولین قول دادند بیمارستان کوار هر چه زودتر به بهره برداری برسد، الحمد لله شاهد رشد و تسریع در تکمیل این بیمارستان هستیم و امیدواریم که ان شاء الله وعده مسئولین عزیزمان اینبار حداقل عملیاتی بشود و مردم ما شاهد افتتاح آن در هفته دولت باشند.مطالب مرتبط :

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نام
نام خانوادگی
پست الکترونیک
موضوع
نظرشما