پیشنهاد سردبیر
پیشنهاد سردبیر

نظــر سنجــی

آرشیو
به نظر شما مهمترین پروژه موردنیاز مردم کوار چیست؟
آخرین عناوین
۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳:۴۲
در یک سال اخیر و در شرایط تحریم های بین المللی، بالغ بر 70 میلیارد تومان پروژه عمرانی در شهرستان کوار تخصیص یافت و هزینه شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارکوار، همزمان با روز خبرنگار، در جلسه با حضور داریوش دهقان فرماندار کوار، سرهنگ همت پور فرمانده انتظامی شهرستان و حجت الاسلام جلالی رئیس اداره ارشاد شهرستان، از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان تقدیر به عمل آمد.

 

در ابتدای این دیدار هر یک از خبرنگاران شهرستان در سخنانی کوتاه به ذکر مسائل و مشکلات شهرستان و همچنین برخی از مسائل و مشکلات حرفه خبرنگاری پرداختند و در ادامه فرماندار و فرمانده انتظامی شهرستان ضمن تبریک روز خبرنگار به مسائل مطرح شده در این دیدار پاسخ گفتند.

 

فرماندار کوار، خبرنگار واقعی را کسی دانست که ضمن حق جویی، شفاف سازی و آگاه سازی مردم، به جامعه امید می دهد و همانطور که مسائل و مشکلات مردم را از مسئولین مطالبه می کند، عملکرد و فعالیت های صورت گرفته توسط مسئولین را نیز به مردم گزارش می دهد تا روح امید در جامعه دمیده شود.

 

داریوش دهقان افزود: خبرنگاری در واقع یعنی جانبازی در راه اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم.

 

فرماندار کوار به گوشه ای عملکرد مسئولین شهرستان کوار در چند سال اخیر اشاره کرد و افزود: در یک سال اخیر و در شرایطی که با تحریم های بین المللی روبرو بودیم، بالغ بر 70 میلیارد تومان اعتبار در شهرستان کوار تخصیص و هزینه شد.

 

دهقان گفت: با تلاش های صورت گرفته، تمام طلبکاری پیمانکار سد کوار پرداخت شده و باتوجه به تغییر مدیرعامل این شرکت، امیدوار به پیشرفت چشمگیر پروژه سد در سال جاری هستیم.

 

فرمانده انتظامی کوار نیز در سخنانی با اشاره به ارتقای امنیت شهرستان کوار در چند سال اخیر گفت: کوار به مسیری ناامن برای قاچاقچیان تبدیل شده است و 98 درصد قاچاقچیانی که در شهرستان کوار دستگیر می شوند، غیرکواری هستند.

نشست صمیمی فرماندار کوار با خبرنگاران شهرستان

نشست صمیمی فرماندار کوار با خبرنگاران شهرستانمطالب مرتبط :

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نام
نام خانوادگی
پست الکترونیک
موضوع
نظرشما