پیشنهاد سردبیر
پیشنهاد سردبیر

نظــر سنجــی

آرشیو
به نظر شما مهمترین پروژه موردنیاز مردم کوار چیست؟
آخرین عناوین
۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰:۰۴
رئیس شورای شهر کوار از تخصیص یک دستگاه آمبولانس با امکانات و تجهیزات به روز جهت شهر کوار خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارکوار، جهانبخش دادرس شاد رئیس شورای شهر کوار در گفتگو با خبرنگار بهارکوار به تشریح اقدامات و موافقت‌های صورت گرفته در سفر اخیر فرماندار، رئیس شورای شهر و سرپرست شهرداری به تهران پرداخت.

 

رئیس شورای شهر کوار به ملاقات‌ها و رایزنی‌ها با مسئولان جاده‌ای کشور اشاره کرد و افزود: در دیدار با معاون شرکت ساخت و توسعه راه های کشور، مقدار 1040 تن قیر به شهرستان کوار تخصیص یافت كه از این مقدار، 600 تن متعلق به شهر کوار می باشد و دریافت این مقدار قیر جهت آسفالت معابر شهرستان کم نظیر و حتی بی سابقه است.

 

دادرس شاد همچنین از تخصیص یک دستگاه آمبولانس با امکانات و تجهیزات به روز جهت شهر کوار خبر داد و افزود: قول های مساعدی نیز برای تأمین و تجهیز ماشین آلات شهرداری گرفتیم که در آینده نزدیک عملیاتی خواهد شد.

 

وی یکی از مهمترین دستاوردهای این سفر را دریافت قول مساعد تبدیل وضعیت پرسنل قراردادی شهرداری اعلام کرد و با تقدیر از همراهی مسئولان شهرستان کوار بویژه فرماندار محترم در این سفر، اظهار داشت: همه این ها میسر نبود جز به خواست خداوند و پیگیری های مصرّانه دکتر دهقان فرماندار کاردان و کوشای شهرستان و هم اندیشی و همگامی مهندس نامجو شهردار مردمی کوار، که مراتب قدردانی خویش را از این عزیزان ابراز میدارم.مطالب مرتبط :

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نام
نام خانوادگی
پست الکترونیک
موضوع
نظرشما