پیشنهاد سردبیر
پیشنهاد سردبیر

نظــر سنجــی

آرشیو
به نظر شما مهمترین پروژه موردنیاز مردم کوار چیست؟
آخرین عناوین
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱:۰۰:۱۲
اگر دلاورمردی رزمندگان سپاه در مقابله با تروریست تکفیری در عراق و سوریه نبود، امروز دنیا شاهد تولد دولت‌های داعشی در منطقه بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارکوار، دکتر داریوش دهقان فرماندار شهرستان کوار با اشاره به سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا و پاسخ ریاست جمهوری ایران به سخنان وی، اظهار داشت: دکتر روحانی با حمایت مقام معظم رهبری، نیروهای مسلح و ملت انقلابی ایران، پاسخی توام با تدبیر به سخنان ترامپ داد و نشان داد ملت و مسئولان همه در کنار هم برای پیگیری مسائل کشور یکدل و یکصدا هستند و این امر موجب توفیق روز افزون کشور و نظام خواهد بود.

 

فرماندار کوار افزود: امروز ایران اسلامی به لطف خدا، پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری، بهره‌مندی از تدابیر ریاست محترم جمهوری، آمادگی نیروهای مسلح و حمایت همه جانبه مردم در جهت حفظ انسجام و وحدت ملی، مقتدرانه تر از هر زمان دیگری در سطح منطقه و جهان حضوری فعال و اثرگذار دارد.

 

وی با سخیف و بی پایه توصیف کردن اظهارات ترامپ نسبت به سپاه پاسداران افزود: بخشی از این اظهارات به شخصیت فردی ترامپ و بخشی دیگر به نقش پررنگ سپاه پاسداران در شکست معادلات آمریکا در منطقه بر می گردد چرا که حضور ارتش آمریکا در سوریه و ‌عراق وجاهت قانونی ندارد و همه می‌دانند داعش مولود سیاست های توسعه طلبانه آمریکا و مورد حمایت همه جانبه این کشور بوده و این در حالی است که حضور مستشاری سپاه در سوریه و عراق به درخواست رسمی دولت های این دو کشور صورت گرفته است و همانطور که ریاست محترم جمهوری فرمودند سپاه نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورهای منطقه نیز محبوب دل‌هاست.

 

دهقان اضافه کرد: اگر دلاورمردی رزمندگان سپاه در مقابله با تروریست تکفیری در عراق و سوریه نبود، امروز دنیا شاهد تولد دولت‌های داعشی در منطقه بود، آنها از موفقیت‌های ایران در برابر تروریست تکفیری و شکست سیاست‌های تفرقه انگیز خود عصبانی هستند و سپاه را به طور نادرست مورد اشاره قرار می‌دهند.

 

وی افزود: همه دیدیم کشورهایی که تا دیروز در کنار آمریکا بودند، امروز مواضع منطقی و قانونی جمهوری اسلامی را تأیید و همه بر این مسئله تأکید می کنند که برجام سندی نیست که با مخالفت یکجانبه آمریکا بر هم بخورد، بلکه سندی بین‌المللی و جهانی است و این یعنی انزوای بیش از پیش آمریکا.

 

وی با تاکید بر نقش ممتاز و بی بدیل مردم در حمایت از مسئولان و نیروهای مسلح اضافه کرد: حامیان ترویست تکفیری بدانند که اگر کوچکترین خطایی نسبت به ملت شجاع ایران مرتکب شوند با پاسخی کوبنده از سوی ملت ایران مواجه خواهند شد.مطالب مرتبط :

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نام
نام خانوادگی
پست الکترونیک
موضوع
نظرشما