پیشنهاد سردبیر
پیشنهاد سردبیر

نظــر سنجــی

آرشیو
به نظر شما مهمترین پروژه موردنیاز مردم کوار چیست؟
آخرین عناوین
۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۳:۴۰
فتنه ۸۸ تحت مدیریت مثلث بیرونی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی بود و با اجرای فریب خوردگان و مزدوران داخلی رقم خورد اگر این فتنه به پیروزی می‌رسید، آمریکا نیازی به راه‌اندازی داعش نداشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارکوار، حجت الاسلام قاسم میرشکاری امام جمعه اکبرآباد در بخشی از خطبه دوم نمازجمعه این هفته با اشاره به پایان عمر داعش در عراق و سوریه گفت: اینکه مقام معظم رهبری در جواب پیام تبریک سردار سلیمانی فرمود اینجانب صمیمانه به شما تبریک میگویم و با این حال تأکید میکنم که از کید دشمن غفلت نشود، آنهائی که با سرمایه گذاری سنگین این توطئه ی شوم را تدارک دیده بودند آرام نخواهند نشست سعی خواهند کرد آن را در بخشی دیگر از این منطقه و یا به شکلی دیگر دوباره به جریان افکنند. حفظ انگیزه، حفظ هوشیاری، حفظ وحدت، زدودن هر پسماند خطرناک، کار فرهنگی بصیرت افزا و خلاصه، آمادگی‌های همه جانبه نباید فراموش شود؛ نکته دارد

 

امام جمعه اکبرآباد افزود: داعش خطر بزرگی بود، پول رسمی چاپ کرده بود پاسپورت مستقل و مدارس و کتب آموزشی مستقل و فروش نفت و ... در یک کلام حکومتی کامل برای خودش ایجاد کرده بود اگر بخواهیم پیروزی بر داعش را مقایسه کنیم باید مثل پیروزی بر رژیم طاغوت ارزیابی کنیم.

 

حجت الاسلام میرشکاری گفت: داعش با همه خباثت و خطرش از فتنه 88 کمتر بود و باید زمان بگذرد تا بفهمیم چه خطر بزرگی با عنایت امام زمان و رهبری الهی مقام معظم رهبری رفع شد، فتنه ۸۸ تحت مدیریت مثلث بیرونی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی بود و با اجرای فریب خوردگان و مزدوران داخلی رقم خورد اگر این فتنه به پیروزی می‌رسید، آمریکا نیازی به راه‌اندازی داعش نداشت.

 

امیرالمؤمنین می‌فرمایند «زمانی که فتنه‌ها روی می آورند شبهه ایجاد می‌شود و شبیه‌ترین چیزها به حق، باطل آن است، ولی وقتی فتنه‌ها عبور می‌کنند بصیرت و عبرت می‌آفرینند» که فتنه 88 از این نوع بود.

 

ریچارد هابس مسئول شورای روابط خارجی آمریکا پس از 9 دی گفت دوستان ما خیلی زود به نقطه پایان رسیدند و دو شعار را مطرح کردند که برای مطرح کردنش خیلی زود بود،‌ یکی شعار علیه ولایت فقیه و دیگری این شعار که «انتخابات بهانه است، اصل نظام نشانه است».

 

چرا روزنامه های طرفدار فتنه و فتنه گران مشغول در نظام از پیروزی بر داعش ناراحتند و تیتر شادی نمی زنند و آن روز که سردار همدانی به شهادت رسید با ادبیات یکسان با رسانه های ضد انقلاب به جای واژه شهادت از کشته شد استفاده کردند؟مطالب مرتبط :

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نام
نام خانوادگی
پست الکترونیک
موضوع
نظرشما