پیشنهاد سردبیر
پیشنهاد سردبیر

نظــر سنجــی

آرشیو
به نظر شما مهمترین پروژه موردنیاز مردم کوار چیست؟
آخرین عناوین
۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰:۵۶
حجت الاسلام پورهادی گفت: خانه عالم جهت استقرار روحانی یک ضرورت است، متأسفانه اکثر مساجد کوار فاقد روحانی و خانه عالم هستند و رفع این مشکل همت همه جانبه مسئولین را می طلبد.

به گزارش بهارکوار به نقل از روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی کوار، حجت‌الاسلام سید محمد پورهادی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کوار اظهار داشت در بررسی ها مشخص شده است اکثر مساجد این شهرستان که بیشتر در حوزه روستایی است به علت نبود امکانات اولیه مناسب و نبود خانه عالم از استقبال کمتر شهروندان برخوردار بوده که باید اقدامات اساسی برای حل مشکل این مساجد انجام شود.

 

وی افزود: متاسفانه به علت نبود خانه عالم جهت اسکان روحانی و امکانات مناسب در تعدادی از مساجد حتی نماز جماعت برگزار نمی شود که این موضوع شایسته این شهرستان نیست.

 

رییس اداره تبلیغات اسلامی تصریح کرد: با رایزنی هایی که با نماینده مجلس شورای اسلامی، فرماندار و بخشداران انجام شده امیدواریم با همکاری مسئولین در آینده نزدیک خانه عالم برای استقرار دائم روحانی و امکانات اولیه مناسب راه اندازی شود.

 

حجت‌الاسلام پورهادی با بیان نقش روحانیون در کاهش و جلوگیری از آسیبهای اجتماعی خاطر نشان کرد: بی شک وجود روحانی و خانه عالم در روستاها بهترین راهکار برای مبارزه با جنگ نرم است و می تواند نقش به سزایی در ترویج فرهنگ دینی و اسلامی و جلوگیری از کاهش آسیبهای اجتماعی داشته باشد.

 

رییس اداره تبلیغات اسلامی کوار بیان داشت: در هر زمینه ای که بخواهیم کار انجام دهیم باید به زیرساختهای آن توجه داشته باشیم و در زمینه فرهنگی به طریق اولی باید به این مهم عنایت ویژه شود.

 

حجت‌الاسلام پورهادی تأکید کرد: خانه عالم جهت استقرار روحانی یک ضرورت است، متأسفانه اکثر مساجد کوار فاقد روحانی و خانه عالم هستند که رفع این مشکل همت همه جانبه مسئولین را می طلبد.مطالب مرتبط :

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نام
نام خانوادگی
پست الکترونیک
موضوع
نظرشما