پیشنهاد سردبیر
پیشنهاد سردبیر

نظــر سنجــی

آرشیو
به نظر شما مهمترین پروژه موردنیاز مردم کوار چیست؟
آخرین عناوین
۱۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶:۴۷
يقينا مردم هيچكدام از اين آمارها را باور نمى‏كنند چون با گوشت و پوست و استخوان، شرايط سخت معيشتى و تورمى و ركود و بيكارى گريبان آن‏ها و خانواده‏هايشان را گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارکوار، حجت الاسلام قاسم میرشکاری امام جمعه اکبرآباد در خطبه دوم نمازجمعه این هفته با اشاره به گزارش تلويزيونى ریيس جمهور و در تحليل و بررسى نقاط ضعف و قوت این گزارش گفت: آيا اين آمارهاى اقتصادى در زندگى مردم ملموس است؟ يعنى واقعا مردم حس تورم يك رقمى دارند؟ در هيچ كجاى كشور ركود و بيكارى وجود ندارد؟ همه‏چيز گل و بلبل است؟ درآمدهاى كشور افزايش يافته ولى هيچ‏كس آثار اين درآمد را در زندگى شخصى و اجتماعى حس نمى‏كند، آیا واقعا كشور داراى رونق اقتصادى است؟

 

امام جمعه اکبرآباد گفت: به نظر مى‏رسد آن حرفها روى كاغذ صحيح باشد، ولى يقينا مردم هيچكدام از اين آمارها را باور نمى‏كنند چون با گوشت و پوست و استخوان، شرايط سخت معيشتى و تورمى و ركود و بيكارى گريبان آن‏ها و خانواده‏هايشان را گرفته است.

 

حجت الاسلام میرشکاری افزود: برای راستی آزمایی راه دور نمی رویم، ورودی و خروجی اکبرآباد چند سال وعده داده شده و هنوز عملیاتی نشده؟ البته از نماینده محترم و فرماندار گرامی تشکر می کنیم که پیگیر این مساله هستند و در همین هفته هماهنگ نمودند به اتفاق اعضای محترم شورای اسلامی و دهیار جلسه مفصلی با مدیرکل محترم راه و شهرسازی استان داشتیم که امیدواریم سریعتر پیگیری شود و نتیجه مطلوب دهد.مطالب مرتبط :

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نام
نام خانوادگی
پست الکترونیک
موضوع
نظرشما