پیشنهاد سردبیر
پیشنهاد سردبیر

نظــر سنجــی

آرشیو
به نظر شما مهمترین پروژه موردنیاز مردم کوار چیست؟
آخرین عناوین
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵:۲۹
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به ورود خود به عرصه انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: در صحت تصمیم خود برای ورود به انتخابات ذره‌ای تردید ندارم و یک‌درصد پشیمان نیستم.

سرمایه گذاری آستان قدس در جهت آسایش و امنیت جانی زائران استبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛ حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در دیدار با دبیران تشکل‌های دانشجویی سراسر کشور در مشهد افزود:  آستان قدس از پروژه تجاری «مشهد مال» خارج شد زیرا این قبیل پروژه‌های گران قیمت به طور طبیعی منجر به عرضه محصولات شرکت‌های خارجی می شود و با تولید ملی، توسعه صنعتی و تحقق اقتصاد مقاومتی تناسبی ندارد.

وی گفت آستان در پروژه های جاده ای مثل جاده چناران- مشهد سرمایه گذاری کرده، اگرچه این قبیل سرمایه گذاری ها نسبت به پروژه‌های ساخت واحدهای تجاری سود اقتصادی کمتری دارد، اما اقدامی در جهت آسایش و امنیت جانی زائران است و این در جهت راهبرد ما است.

تولیت آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: در گذشته آستان قدس تنها حسابرسی داخلی داشت، اما از ابتدای حضور، بنده حسابرسی خارج از آستان را نیز فعال کرده‌ام. برای تحقق شفافیت مالی در آستان، از برترین مؤسسه حسابرسی کشور دعوت کردم تا از تمامی شرکتهای زیرمجموعه آستان قدس نیز حسابرسی کند.

 حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در ادامه با بیان اینکه ورودم به عرصه انتخابات به جهت انجام یک وظیفه بود و این اتفاق بعد از درخواستهای متعدد مردم و نخبگان رخ دادگفت:اگر به گذشته برگردم، همان تصمیمی را خواهم گرفت که آن روز گرفتم. در صحت تصمیم خود ذره‌ای تردید ندارم و یک‌درصد هم پشیمان نیستم.


مطالب مرتبط :

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نام
نام خانوادگی
پست الکترونیک
موضوع
نظرشما