پیشنهاد سردبیر
پیشنهاد سردبیر

نظــر سنجــی

آرشیو
به نظر شما مهمترین پروژه موردنیاز مردم کوار چیست؟
آخرین عناوین
۸ دي ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۵:۵۰
حجت الاسلام میرشکاری گفت: فلسفه يادآورى يوم‌الله ۹ دى همين است كه نسبت به فتنه‌هاى جديد نیز هوشيار بوده و با درايت آنها را رصد کرده و در صورت لزوم با آن‌ها مقابله صورت پذيرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارکوار، حجت الاسلام قاسم میرشکاری امام جمعه اکبرآباد در خطبه دوم نمازجمعه این هفته با اشاره به در پیش بودن سالروز حماسه 9 دی گفت: حضور چشمگير و ميليونى مردم در حماسه عظيم ۹ دى، مولفه‌هاى اساسى و محورى دخيل در ايجاد و استمرار انقلاب اسلامى را بارى ديگر به‌روشنى تابلو نمود.

 

حجت الاسلام میرشکاری افزود: ايمان به نظام و انقلاب و پيوند ناگسستنى با رهبرى الهى و مكتبى مهمترین این مولفه ها است.

 

امام جمعه اکبرآباد، غيرت و عرق دينى و انقلابی و ملى در پاسخگويى به هتك حرمت عاشورا و عزاى حسينى(عليه‌السلام) و دخالت بيگانگان در امور داخلى ايران اسلامى را از دیگر مولفه های این امر معرفی کرد.

 

وی ادامه داد: بصيرت سياسى و آگاهى مردم مانع از دستهاى پنهان و آشكارى شد كه با حربه شايعه و ادعاى دروغ تقلب در انتخابات و گره خوردن اپوزيسيون داخل و خارج از كشور، مى‌رفت تا نظام اسلامى را با چالش جدى مواجه سازد.

 

خطیب جمعه اکبرآباد افزود: مردم انقلابى ایران كه همواره ارزشهاى انقلابى و مصالح نظام اسلامى را بر انگيزه‌ها و نيت‌هاى شوم بيگانگان و بدخواهان ايران اسلامى ترجيح می دهند با اتحاد و انسجام و با صلابت و استقامت، يك‌بار ديگر در حماسه ۹ دى، مشت محكمى بر دهان ياوه‌گويان فتنه‌انگيز زدند.

 

حجت الاسلام میرشکاری خاطرنشان کرد: فراموش نکنیم که جوهره و روح فتنه و دشمنى دشمنان هميشه هست ولى آنچه نبايد نسبت به آن غفلت ورزید، شيوه‌ها و قالبهايى است كه ممكن است هر زمان به تناسب شرايط به‌كار گرفته بشود لذا فلسفه يادآورى يوم‌الله ۹ دى همين است كه نسبت به فتنه‌هاى جديد نیز هوشيار بوده و با درايت آنها را رصد کرده و در صورت لزوم با آن‌ها مقابله صورت پذيرد.مطالب مرتبط :

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نام
نام خانوادگی
پست الکترونیک
موضوع
نظرشما