پیشنهاد سردبیر
پیشنهاد سردبیر

نظــر سنجــی

آرشیو
به نظر شما مهمترین پروژه موردنیاز مردم کوار چیست؟
آخرین عناوین
۲۷ دي ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۳:۵۵
نخست‌وزیر انگلیس در تلاش برای حل و فصل مشکل دست‌کم ۹ میلیون نفری که در این کشور تنها زندگی می‌کنند یک وزیر امور تنهایی در کابینه خود منصوب کرد.

انتصاب وزیر امور تنهایی در انگلیس!به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ترزا می، نخست‌وزیر انگلیس در تلاش برای حل و فصل مشکل دست‌کم 9 میلیون نفری که در این کشور تنها زندگی می کنند یک وزیر امور تنهایی در کابینه خود منصوب کرد.

می در راستای طرحی که به وسیله جو کاکس، نماینده حزب کارگر و عضو سابق پارلمان پایه‌گذاری شد، انتصاب وزیر امور تنهایی را به طور رسمی اعلام کرد. بر اساس بیانیه‌ای که از سوی دفتر نخست وزیر انگلیس منتشر شد، تریسی کراوچ، وزیر ورزش و جامعه مدنی انگلیس اکنون باید مسائل مرتبط با تنهایی که طیف وسیعی از جامعه انگلیس را درگیر خود کرده است در برنامه کاری خود در نظر بگیرد.

می هدف از انتصاب این وزیر را مهار مسئله تنهایی اعلام کرد.

می گفت: «من می خواهم به خاطر جامعه با این چالش روبرو شوم و وظیفه همه ماست که با تنهایی سالمندان، نیازمندان، کسانی که شریک زندگیشان را از دست داده اند و کسانی که فردی را در زندگی خود ندارند تا با او صحبت کنند و افکار و تجربیاتشان را با او در میان بگذارند، مقابله کنیم.»

این در حالی است که انتصاب وزیر تنهایی با واکنش های طنزآمیز کاربران انگلیسی در شبکه های مجازی این کشور روبرو شد.مطالب مرتبط :

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نام
نام خانوادگی
پست الکترونیک
موضوع
نظرشما