پیشنهاد سردبیر
پیشنهاد سردبیر

نظــر سنجــی

آرشیو
به نظر شما مهمترین پروژه موردنیاز مردم کوار چیست؟
آخرین عناوین
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۶:۱۹
آموزشگاه خشت های بهشتی با زیربنای 1300 متر مربع و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون تومان در شهر کوار در حال احداث می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارکوار، آموزشگاه خیرساز 12 کلاسه خشت های بهشتی، مدرسه ای است که خیرخواهی و همت فرهنگیان شاغل در آموزش و پرورش کوار را نشان می دهد، زمین این مدرسه به مساحت 2400 مترمربع توسط تعاونی مسکن فرهنگیان کوار، اهدا شده است.

 

این آموزشگاه با زیربنای 1300 متر مربع و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون تومان که نیمی از این مبلغ توسط خیرین و نیم دیگر آن توسط اداره کل نوسازی مدارس فارس تامین می شود، با 20 درصد پیشرفت فیزیکی در شهر کوار در حال ساخت است.

 

نکته جالب طرح خداپسندانه خشت های بهشتی این است که هر کدام از فرهنگیان مبلغی را به صورت نقد یا اقساطی(کسر از حقوق) 10 تا 20 ماهه، برای ساخت این مدرسه پرداخت می نمایند و با هماهنگی به عمل آمده با اداره کل نوسازی مدارس فارس، اسامی افرادی که بیشتر از 500 هزار تومان را پرداخته باشند به رسم یادبود روی کاشی کاری هایی که در مدرسه نصب خواهد شد ثبت می شود و هر فرد می تواند یک خشت یا بیشتر را به نام خود ثبت کند و در کار زیبای مدرسه سازی مشارکت نماید.

 

سایر خیرین عزیز می توانند با واریز کمک های خیر خواهانه خود به حساب 0221807074007 (بانک ملی) نزد مجمع خیرین مدرسه ساز، در این کار خیر سهیم شوند و ان شا الله خشت های خانه آخرت خود را بر روی هم قرار دهند.

 

آموزشگاه خشت های بهشتی در بلوار 30 متری ارتش، خیابان شهید ظهرابی در حال احداث می باشد.

پروژه های در حال ساخت مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کوارمطالب مرتبط :

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نام
نام خانوادگی
پست الکترونیک
موضوع
نظرشما