پیشنهاد سردبیر
پیشنهاد سردبیر

نظــر سنجــی

آرشیو
به نظر شما مهمترین پروژه موردنیاز مردم کوار چیست؟
آخرین عناوین
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴:۱۰
آموزشگاه خیّرساز 12 کلاسه برادران شمس محمودآبادی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون تومان در خیابان تامین اجتماعی شهر کوار در حال ساخت است.

به گزارش بهارکوار به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کوار، این آموزشگاه با زیربنای 1300 مترمربع و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون تومان که نیمی از این مبلغ توسط برادران شمس محمودآبادی و نیم دیگر آن توسط اداره کل نوسازی مدارس فارس تامین می شود، با 40 درصد پیشرفت فیزیکی در خیابان تامین اجتماعی شهر کوار در حال ساخت است.

 

حاج جلیل شمس در مصاحبه با روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کوار گفت: من و برادرانم از طریق اطلاعاتی که از مسئولین آموزش و پرورش کوار کسب کردیم متوجه ضرورت مدرسه سازی در کوار شده و ترغیب شدیم که در این کار خیر سهیم شویم.

 

وی افزود: مدرسه محل ترویج علم و اخلاق است و ما در سطح شهرستان به دلیل مهاجر پذیر بودن کوار، واقعا به مدرسه نیاز داریم و اگر در این زمینه هزینه شود آثار مثبت و خوبی بر سطح علم و فرهنگ شهرستان خواهد داشت.

 

حاج جلیل شمس همچنین گفت: دوست دارم در زمینه مدرسه سازی و ساخت مراکز درمانی مشارکت نمایم و ان شا الله پس از اتمام این پروژه باز هم در کارهای این چنینی مشارکت خواهم کرد و به افرادی که توان مالی دارند توصیه می کنم حتما در امر مدرسه سازی و سایر کارهای خداپسندانه شرکت کنند و شاهد برکات آن در زندگی خود باشند.مطالب مرتبط :

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نام
نام خانوادگی
پست الکترونیک
موضوع
نظرشما