پیشنهاد سردبیر
پیشنهاد سردبیر

نظــر سنجــی

آرشیو
به نظر شما مهمترین پروژه موردنیاز مردم کوار چیست؟
آخرین عناوین
۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۹:۵۹
سی و نهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزی مرحله شهرستان با حضور قریب به 1000 نفر از دانش آموزان متوسطه اول و دوم، در کوار برگزار شد.

به گزارش بهارکوار به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کوار، سی و نهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان متوسطه اول و دوم مرحله شهرستان با حضور حجت الاسلام گشول امام جمعه، مدیران ادارات، مدیر، معاون پرورشی و کارشناسان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان و مسئول قرآن و عترت اداره کل آموزش و پرورش فارس و با رقابت 1000 دانش آموز دختر و پسر برگزار شد.

 

در مراسم افتتاحیه مسابقات، رضا عبیدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوار ضمن عرض سلام و خوشامد به حاضرین، از اعجاز قرآن و جامع و شامل بودن کتاب آسمانی سخن به میان آورد و همچنین از قرآن و عترت به عنوان تنها راه کسب موفقیت و عامل نجات بشریت نام برد.

 

حجت الاسلام گشول امام جمعه شهرستان عنوان کرد: در پرتو قرآن می توانیم حقایق را دریابیم و برای رشد و تعالی همه جانبه خود از آن استفاده نماییم.

 

وی همچنین خاطر نشان کرد:اگر افراد جامعه با قرآن انس بگیرند و دستورات سخن الهی را سرلوحه کار خود قرار دهند، در دنیا و آخرت عاقبت به خیر خواهند شد.

 

در ادامه، مراسم افتتاحیه مسابقات با زیبایی هر چه تمام تر و با برنامه هایی چون اجرای گروه سرود دانش آموزان دبیرستان شهید جلالی، قرائت قرآن توسط قاری برجسته کشوری و اجرای گروه تواشیح طه همراه بود.

 

لازم به ذکر است که در این دوره از مسابقات، دانش آموزان در رشته های احکام، اذان، نهج البلاغه، مداحی، صحیفه سجادیه، انشا نماز، حفظ، ترتیل، قرائت و تفسیر کلام وحی به رقابت پرداختند و برگزیدگان به مرحله استانی راه خواهند یافت.مطالب مرتبط :

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نام
نام خانوادگی
پست الکترونیک
موضوع
نظرشما