پیشنهاد سردبیر
پیشنهاد سردبیر

نظــر سنجــی

آرشیو
به نظر شما مهمترین پروژه موردنیاز مردم کوار چیست؟
آخرین عناوین
۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۱:۴۱
محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان، در مصاحبه با شبکه تلویوزیونی سی‌بی‌اس آمریکا اظهارات توهین‌آمیزی را علیه کشورمان به زبان آورد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، «محمد بن سلمان» ولیعهد عربستان سعودی در مصاحبه اختصاصی با شبکه سی‌بی‌اس آمریکا اظهارات توهین‌آمیزی را علیه ایران به زبان آورد.

وی در این مصاحبه در پاسخ به مجری که از او دلیل رقابت منطقه‌ای عربستان با ایران را پرسید، گفت: ایران رقیب عربستان محسوب نمی‌شود. ارتش این کشور حتی در زمره پنج ارتش بزرگ جهان اسلام هم قرار ندارد!

بن سلمان در ادامه مدعی شد اقتصاد عربستان هم بزرگتر از اقتصاد ایران است و این کشور فاصله زیادی تا برابر شدن با عربستان دارد!

ولیعهد سعودی در حالی این اظهارات را مطرح کرده است که اقتصاد کشورش کاملا متکی به نفت است و طی سالهای اخیر به دلیل کاهش قیمت نفت با کسری بودجه شدیدی مواجه شده و تا آستانه ورشکستگی پیش رفته است.

محمد بن سلمان در بخش دیگری از مصاحبه خود با شبکه تلویزیونی سی‌بی‌اس آمریکا مدعی شد ایران مانند هیتلر به دنبال توسعه‌طلبی در منطقه است.

او گفت: اروپایی‌ها خیلی دیر متوجه خطر اقدامات هیتلر شدند اما من نمی‌خواهم این اتفاق در خاورمیانه بیفتد!

ولیعهد سعودی همچنین مدعی شد عربستان به دنبال سلاح هسته‌ای نیست اما اگر ایران بمب اتم بسازد، عربستان هم در اسرع وقت این کار را انجام خواهد داد.مطالب مرتبط :

نام:
ایمیل:
نظر شما:
 
نام
نام خانوادگی
پست الکترونیک
موضوع
نظرشما