۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 292
  • 09 نوامبر 2020 - 10:26
  • 416 بازدید
  • ارسال توسط :
فروش ایران خودرو
جزئیات هفتمین فروش فوق العاده ایران‌ خودرو

جزئیات هفتمین فروش فوق العاده ایران‌ خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو در هفتمین مرحله فروش فوق العاده محصولات خود،‌ پنج محصول را با موعد تحویل ۹۰ روز عرضه می‌کند. این طرح از روز سه شنبه ۲۰ آبان ماه به مدت سه روز به اجرا گذاشته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بهارکوار ، گروه صنعتی ایران خودرو در هفتمین مرحله فروش فوق العاده محصولات خود ، پنج محصول را با موعد تحویل 90 روزه ارائه می دهد. این پروژه از سه شنبه 20 آبان به مدت سه روز اجرا می شود.

پژو ۴۰۵ اس.ال.ایکس، پژو ۲۰۶ تیپ دو، سورن پلاس، پژو ۲۰۷ دستی با سقف شیشه‌ای و راناپلاس محصولات عرضه شده در این طرح هستند.

به منظور توزیع و عرضه خودرو میان مشتریان واقعی،‌ محدودیت های اعمال شده در طرح های قبلی،‌ کماکان اعمال می شود. جزییات محدودیت ها، در متن بخش نامه فروش در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو در دسترس همگان قرار دارد. 
منتخبان طرح های قبلی که موفق به واریز وجه نشده اند‌ نیز می توانند نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند. 
متقاضیان نهایی حداکثر سه روز پس از اتمام مهلت ثبت نام،‌ با انجام قرعه کشی مشخص خواهند شد، این افراد تا پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند

ثبت نام اینترنتی ایران خودرو توسط بهار کوار

توجه: با عنایت به اهمیت سلامت متقاضیان محترم، تاکید می گردد امکان ثبت نام توسط سایت بهار کوار برای شما میسر گردیده است. درصورت صورت تمایل به ثبت نام اینجا کلیک نمایید.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

1 × دو =