۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلایدر » پزشکی » رسانه » مصاحبه
  • شناسه : 721
  • 20 دسامبر 2020 - 15:50
  • 404 بازدید
  • ارسال توسط :
دیدار خبرنگار بهار کوار با پرستاران بیمارستان کوار
دیدار خبرنگار بهار کوار با پرستاران بیمارستان فاطمه الزهرا کوار

دیدار خبرنگار بهار کوار با پرستاران بیمارستان فاطمه الزهرا کوار

شب یلدا را در خانه بمانیم، کادر درمان خسته است

به گزارش بهار کوار، روز ۳۰ آذرماه ۱۳۹۹ مصادف با ولادت حضرت زینب ( س) و روز پرستار می باشد. پرستاری وظیفه سنگین و ارزشمندی است و پرستاران به عنوان رکن مهم عرصه بهداشت و درمان علیرغم نارسایی‌ها و سختی‌ها، نهایت تلاش خود را در جهت انجام وظیفه و خدمت رسانی به بیماران عزیز به خصوص در این شرایط سخت کرونایی به کار گرفته‌اند. روز پرستار را به همه‌ی پرستاران عزیز و زحمت‌کش جامعه ایران به خصوص پرستاران کوار تبریک می‌گوییم.

بدین مناسب خبرنگار بهار کوار در دیداری با پرستاران بیمارستان فاطمه الزهرا کوار، ضمن تبریک به ایشان گفت و گویی در رابطه با شب یلدا داشتند که در فیلم زیر میتوانید مشاهده نمایید.

طولانی‌ترین شب سال اگرچه نزد ایرانیان به شب یلدا و ساعات دورهم نشینی و شور و شادی مرسوم است اما حاصل همین در کنار هم بودن، سلام دوباره به موجی دیگر از شیوع کرونا منتج خواهد شد.

در واقع یلدای کرونایی حاصل جمع شدن و دورهمی‌هایی است که زمینه ابتلا به ویروس کرونا و افزایش مرگ و میرها را مهیا می‌سازد.

آمارها نشان می‌دهد، دلیل اصلی شیوع کرونا و بحرانی شدن این وضعیت به همان دورهمی‌های خانوادگی باز می‌گردد و اغلب سنین میانسال و کهنسال درگیر این ویروس می‌شوند.

اگرچه شب یلدا رسم دیدار به بزرگان خانواده و به نوعی مراسم عیدانه زمستانی مردم ایران زمین است اما تصمیم منطقی در شرایط کنونی، تغییر این سنت دیرینه و به نوعی «دور ماندن بهتر از هرگز نماندن» است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

20 − نه =